Ülkemizden En İlginç Haberler

Hayatta hepimizin başına ilginç olaylar geliyor. Kimi zaman bu olaylara gülüyoruz, kimi zaman ağlıyoruz, kimi zaman ise öfkeleniyoruz. Ülkemizin dört bir yanından inanması zor, en ilginç haberleri sizler için derledik. :)

10. Markete Eşekle Giren Adam Marketin Müdürü Çıktı!

Evet onuncu sıraya koyduğumuz haber güncel bir olaydan alıntı. Geçtiğimiz günlerde eşekle markete girerek sosyal medyada çok konuşulan adam meğerse marketin müdürüymüş ve şaka yapmak için böyle bir işe kalkışmış. Olaydan sonra müdür beyin karakola götürüldüğü de iddialar arasında. 

9. Yakışıklı Osman Sayesinde 5 Kadın Müslüman Oldu!

Sıradaki absürt haberimizde Osman adlı ülkemizin gururu yakışıklı beyefendi cazibesiyle beş turisti Müslüman yapmış. Hanımefendilerden birisiyle plajda tanışan Osman Bey, bu kadınlarla herhangi bir ilişkide olmadığının da altını çizmiş.

8. Tavuğa Saatlerce Tecavüz Edip Yakalanınca: “Sadece Arkadaşız” Dedi!

Gün geçmiyor ki ülkemizde garip, sapkın bir olay daha yaşanmasın. Bu ilginç, saçma ve bir o kadar da sapkın olayda da genç adam, tavukcağıza tecavüz ediyor ve yakalanınca “Sadece arkadaşız.” diyor. Ne diyelim? Allah ıslah etsin!

7. Yaşlı Kadıncağızı Ağaçtayken Kuş Sanıp Vurmuşlar!

Bu üzücü ve ilginç haberimiz Adana’dan. Zeytin toplamak için ağaca çıkan teyzemiz, 65 yaşında bir amcamız tarafından uzaktan kuşa benzetilmiş ve vurulmuş. Eh be amcacığım, hadi teyzemizi vurmak istemedin de kuşun ne günahı var?

6. Mercedes’e Kafa Atan Ağabeyimiz!

Bu sıra dışı haberimiz ise Konya’dan. Mercedes’in fiyatını duyunca sinirlenen ağabeyimiz Mercedes’e “30 milyona araba mı olur?” diyerek kafayı geçirmiş. Mercedes’de bir sıkıntı var mı bilmiyorum ama ağabeyimizin durumu ortada.

5. Fazla Yemek Yediği İçin Arkadaşını Öldürdü!

Güzel şehrim Kayseri’den üzücü ve ilginç bir haber! Belki komik gelecek ama gerçekten çok üzücü bir haber. İnsanoğlu bu kadar mı aç diyebilirsiniz. Bu sadece bir örnek. Daha niceleri var! İki arkadaş, kardeş kardeş güzelce birlikte yemek yapıyorlar. Birisi diğerinden daha fazla yediği için aralarında tartışma çıkıyor ve sorunu konuşarak değil pompalı tüfek ile çözüyorlar. Sonuç biri ölü, biri hapis, iki arkadaş!

4. Eşinin Çeyizini Yiyen Abimiz!

Evet evet! Yanlış okumadınız! Eşinin çeyizini yemiş ağabeyimiz. Olayın iç yüzü biraz farklı ama. Psikolojik sorunu olan ağabeyimiz, eşinin çeyiz eşyalarını yemeye başlamış. Hem de tam tamına 24 yıl boyunca. En sonunda eşi, bu duruma dayanamamış ve adamcağızı terk etmiş. Üstüne bir de ağabeyimiz, battaniye yeyip işten de atılmış. Ne istiyorsunuz şu adamdan be mübarekler?

3. Yuttuğu Sineği, Zehirleyerek Öldürmek İsteyen Amca!

Sinek yutan amcamız, içindeki sinek bir yere kaçmasın diye zehir içerek hayvancığı öldürmek istemiş fakat canından oluyormuş. İşin iç yüzündeyse aslında arkadaşları var amcamızın. Sinek, amcayı rahatsız etmiş. Arkadaşları da: “Bir ilaç var ondan iç iyi gelir. Biz hep içiyoruz.” diyerek dayamışlar zehri adamcağıza. Sonuç amcamız, 16 gün boyunca komada kalmış. Allah şifa versin!

2. Kabızlığa Çare Ararken Paspas Sapıyla Öldü!

Sıkı durun! Çok ilginç, bir o kadarda trajedik bir olay sıradaki haberimiz. İbrahim Amca, kabızlık problemi yaşıyormuş. Yine bir gün tuvalette çok zorluk çekince aklına paspas sapından yardım almak gelmiş ve sabun sürdüğü paspas sapının üzerine oturmaya çalışmış. Kilolu da bir kişi olan İbrahim Amca, ne yazık ki dengesini kaybetmiş ve sap makatına girmiş. Maalesef sonrasında rektum yırtılmasından vefat etmiş.

1. Okey Masasına İnek Düştü!

Geldik listemizin bir numarasına. Hiç düşündünüz mü okey oynarken başınıza inek düşse… İnanması mümkün değil evet ama ne yazık ki gerçek. Olay Neyvşehir’de yaşanmış ve okey oynayanların başına inek düşmüş. Haberde olayın neden kaynaklandığıyla ilgili bilgi verilmemiş fakat herhalde kahvenin üstünde ahır vardır. Mağdurlarından bir amcamız, olayı şu şekilde özetlemiş: “Arkaya döndüm, ineği Ethem Amca’nın kafasında gördüm.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir